Prezentacje i warsztaty na spotkaniach PMArt

Ruszyliśmy na dobre z regularnymi, wtorkowymi spotkaniami PMArt. Przypominamy, że odbywają się one o godzinie 20:00 w gmachu wydziału EITI PW, w sali 162 lub 168. Dokładne informacje zawsze podawane są przed spotkaniem na naszych stronach facebookowych.

Podczas pierwszego miesiąca spotkań, mogliśmy liczyć na świetną frekwencję w postaci ponad 60 osób na każdym spotkaniu. W sumie swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 100 różnych osób! Co ważne, frekwencja utrzymuje się na stałym wysokim poziomie, dzięki czemu możemy liczyć na wysoką produktywność podczas spotkań. W naszych szeregach są osoby z Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, SGH czy SWPS. Oczywiście zapraszamy każdą zainteresowaną osobę aby przyszła na spotkanie i sprawdziła osobiście jak działamy i jak wyglądają warsztaty.

W tym semestrze na każdym dwugodzinnym spotkaniu staramy się przeprowadzić dwie prezentacje (15-25min) oraz praktyczny warsztat (1h), poświęcone wybranemu aspektowi zarządzania projektami. Do tej pory z sukcesem zostały przedstawione m.in. następujące zagadnienia:

– Sztuka prowadzenia prezentacji
– Savoir vivre
– Zarządzanie komunikacją w projekcie
– Różnice kulturowe i ich wpływ na komunikację
– Warsztat z komunikacji w projekcie
– Warsztat “Gamestorming”

Wśród przyszłych tematów znajdą się m.in. zagadnienia dotyczące prowadzenia projektu wg. koncepcji SMART. W dniach 9-11 grudnia planujemy także wewnętrzny, weekendowy wyjazd szkoleniowy.