Współpraca z PM

 

Rafał Daniluk

10982881_876300325761655_8707938670887031a543_n

Certyfikowany Coach i Trener grup. Certyfikowany Zaawansowany Master Psychologii Sukcesu i Zmiany Osobistej, certyfikowany Advanced Master of NLP. Znany jest ze swojego wnikliwego i głębokiego podejścia do każdego człowieka. W swojej pracy łączy typowo coachingowe narzędzia pozwalające utrzymać nastawienie na efekt, z narzędziami terapeutycznymi i psychologicznymi, pozwalającymi rozwiązywać osobiste problemy kursantów, dzięki czemu uczą się efektywniej i mogą więcej.


Rafał Cupiał

Trener rozwoju, storyteller, coach prowokatywny

10982881_876300325761655_8707938670887031543_n

Rafał koncentruje się na metodach rozwijania maksymalnego potencjału, obejmujących trening medytacyjny, zarządzanie emocjami i aktywowanie stanów flow. Specjalizuje się również w udoskonalaniu zdolności społecznych, bazując na wiedzy z dziedziny dynamiki grupowej i storytellingu. W swojej pracy opiera się na technikach potwierdzonych badaniami neuronauki, psychologii poznawczej i psychologii społecznej.


Małgorzata Dzieżyc

user_2951550_ce9298_huge

Pomysłodawczyni i założycielka Pegasus Coaching. Psycholog, coach, certyfikowany facylitator Horse Assisted Education. Kierownik projektów z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Od 2009 roku prowadzi warsztaty i programy rozwojowe dla klientów korporacyjnych i osób indywidualnych, wykorzystując doświadczenie menedżerskie i wiedzę psychologiczną. Promuje metodę HAE, jako unikalną drogę do odnalezienia siebie w dzisiejszej wymagającej rzeczywistości.


Grzegorz Turniak

trener_grzegorz_turniak3

Grzegorz Turniak to niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był prezesem firmy BNI Polska. Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD ( OD Institute Ohio ), nauczyciel przedsiębiorczości ( Babson College ), oraz certyfikowany coach ICC ( International Coaching Community). W latach 2002-204 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Grzegorz jest współautorem książek: z Jackiem Santorskim „Alchemia Kariery”, z Romanem Wendtem „Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” i z Witoldem Antosiewiczem „Praktyczny poradnik networkingu”.


Matt Harasymczuk

matt-harasymczuk-320x320

Matt pracuje jako Agile Coach w MattAgile.com oraz Architekt Procesów w Centralnym Ośrodku Informatyki powołanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Wcześniej miał przyjemność współpracować z Grupą Allegro. Ponadto na codzień pomaga dużym i małym organizacjom rządowym, firmom i start-upom przy wdrażaniu zwinnych procesów wytwarzania oprogramowania oraz dobrych praktyk. Będąc osobą techniczną poznał wiele technik, metryk i metod inżynierii software’u takich jak XP, CI, CD, TDD, BDD, CR, Clean Code i Software Craftsmanship. Ostatnio większość swojego czasu poświęca pracy z kadrą zarządzającą, aby pomóc jej w dostrzeżeniu zalet w podejściu zwinnym do wytwarzania oprogramowania.


 Artur Sokołowski

Trener/ coach/ mówca motywacyjny/ mentor

11088997_875938465797841_5110439157513828922_o

Wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie: „Sztuka Wystąpień Publicznych – Genialny Mówca” „Mistrz Sprzedaży i Negocjacji” oraz „Coaching”. Gościnnie wykłada również na Uniwersytecie Warszawskim. Właściciel firmy szkoleniowej BUSINESS STUDIO, którą ze spektakularnym sukcesem prowadzi od 10 lat. W tym roku otwiera swoje kolejne dwie firmy. Autor projektu motywacyjno-rozwojowego dla Kobiet pt. „LWICA BIZNESU”.

Od 20 lat występuje w charakterze doradcy i mentora, wspierając liderów w całej Polsce. Przeszkolił blisko 60 000 osób. Opracował swój autorski model rozwoju osobistego, poprawiając jakość życia setek osób. Pomaga swoim klientom doskonalić umiejętności w takich obszarach jak: wystąpienia publiczne, autoprezentacja, budowanie zespołu, przywództwo, sprzedaż i negocjacje, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, perswazja, inteligencja emocjonalna.


Sebastian Szajner

user_1246470_47225a_huge

Sebastian specjalizuje się w odkrywaniu i rozwoju pasji ze specjalizacją u ludzi młodych rozpoczynających karierę.  Pomaga w odszukaniu, rozwoju już odkrytej i przekuciu tego w źródło dochodu. Pasja to dla niego coś więcej niż hobby, czy przyjemnie spędzony czas.  Jest to fundament rozwoju osobistego i rozwoju kariery. Pasja to stan umysłu człowieka szczęśliwego, będącego w swoim naturalnym, najbardziej efektywnym środowisku pracy.


Grzegorz Bogusławski

Project Manager, trener w STER

profil_grzesiekBoguslawski

Grzegorz Bogusławski został trenerem STER w 2009 roku. Jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Swoje doświadczenie zdobywał na poziomie Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Transportu, Rady Mieszkańców D.S. Pineska, Parlamentu Studentów Politechniki Warszawskiej czy też Studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Ruchu Drogowego. Działał jako delegat do komisji: domów studenckich, kwaterunkowej oraz dydaktycznej. Były Uczelniany Komisarz Kwaterunkowy i członek Komisji Regulaminowej. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, fantastyki i science-ficton. W wolnym czasie stara się zrozumieć różnego rodzaju zjawiska niewyjaśnione. Jego marzeniem jest zwiedzenie Ameryki Południowej a szczególnie starożytnego miasta Puma Punku. Obecnie Grzegorz doświadczenie zawodowe zdobywa w branży kolejowej w zakresie zarządzania projektami.

Maciej Dukata

Project Manager, trener w STER, konsultant, grafik

profil_maciejDukata

Maciej Dukata to wieloletni działacz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej  W ramach prac w samorządzie człowiek-orkiestra: pomysłodawca i koordynator szeregu dużych projektów. Na co dzień pracuje jako grafik komputerowy współtworząc rodzinne studio graficzne oraz współpracuje z licznymi startup’ami wspierając je jako projektant, grafik i architekt informacji. Jego konikiem są zagadnieniami związane z teorią i praktyką negocjacji (uczestniczył w wielu turniejach negocjacyjnych na terenie całej Polski) oraz skuteczne przywództwo. Życiowe motto Macieja to : “Zdolny tworzy, niezdolny poucza”.


 Dariusz Ciesielski

Trener, Coach

Dariusz-Ciesielski

Dariusz Ciesielski od kilku lat jest trenerem, dzieląc się doświadczeniami, przekazuje wiedzę. Jako coach wspiera i inspiruje, a jako konsultant przeprowadza audyty, szuka lepszych rozwiązań i podpowiada swoim klientom, jak postępować. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w strukturach sprzedaży dużych firm produkujących i dystrybucyjnych. Budował, restrukturyzował i zarządzał działami sprzedaży. Opracowywał procedury, przygotowywał projekty, odpowiadał za ich wdrożenie, inspirował i szkolił.


Jakub Okoński

IT Project Manager, P&G

2db2e4f

Jakub Okoński pracuje obecnie na stanowisku Lead Solution Architect & Application Manager w dziale IT w P&G. Posiada najwyższej klasy wiedzę z wszystkich aspektów zarządzania projektami i zarządzania cyklem życia aplikacji. Rozwija się w pracy zespołowej, również w środowisku międzynarodowym – jest liderem rozproszonych, wielokulturowych i wielonarodowych zespołów. Nadzoruje wielomilionowy portfel globalnych projektów. Ponadto jest trenerem PM i posiadaczem filaru Agile Project Management w P&G CE.


Łukasz Foretek

Project Manager w P&G, Trener wewnętrzny

user_1626_490afe_huge

Łukasz Foretek zajmuje się prowadzeniem międzynarodowych projektów integrujących systemy informatyczne P&G. Jego cele zawodowe to rozwój umiejętności w dziedzinach zarządzania, inżynierii organizacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi oraz zdobycie doświadczenia w pracy zespołowej, wykorzystania technik komunikacji i najnowszych technologii. Jako założyciel STERu przygotowywał i przeprowadzał projekt cyklu szkoleniowego dla działaczy studenckich Politechniki Warszawskiej.


Robert Kalbarczyk

Członek Zarządu PMI Poland Chapter, prezes Go4Trade Sp. z o. o.

user_2105046_541e70_huge

Robert Kalbarczyk jest dyrektorem Zarządzania Zmianą i Usprawnieniami z 17-letnim doświadczeniem w Bankowości, IT oraz telekomunikacji. Posiada międzynarodowe doświadczenie, globalne przewodzenie i obszerną ekspertyzę w generalnym zarządzaniu. Znawca podejścia klasycznego i zwinnego do zarządzania projektami z licznymi certyfikatami. Mentor, coach i trener. Od 2012 Prezes Go4Trade Sp. z o.o. silnie zaangażowany w jej działania marketingowe. Z PMI związany jest od 2002 roku, a od 2004 roku jest certyfikowanym PMP.


Paweł Pełka

IT Project Manager, Asseco Poland

048b5c6

Paweł Pełka jest kierownikiem projektów w największej polskiej firmie informatycznej Asseco Poland.  Jest ekseprtem metodyki PRINCE 2, analizy biznesowej, planowania strategicznego i zarządzania projektami IT. Zdobył  wiele prestiżowych nagród jak: Polish Project Excellence Award 2011 czy Project of the Year Asseco Poland 2013. Ukończył Politechnikę Warszawską, gdzie w ramach  Board of European Students of Technology (BEST) był prezesem Local BEST Grup (LBG Warsaw).


Marcin Kwieciński

Ogarnij Chaos

Nowy obraz

Marcinem Kwieciński jest  doświadczonym konsultantem biznesowym, zajmującym się usprawnianiem zarządzania relacjami i doświadczeniami oraz rozwojem kadr menadżerskich a także założycielem Ogarnij Chaos. Swoją pracę rozpoczynał w NextiraOne i Microsoft, gdzie był w grupie 20% najlepszych pracowników na świecie. Jest także komentatorem na temat produktywności w Polskim Radiu oraz Radiu TOK FM.


 Bartosz Trzaska

Bartosz Trzaska dołączył do zespołu trenerów STER w 2014 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, gdzie przez rok kierował działaniem Studenckiego Koła Naukowego SGSP. Studiuje na Wydziale Zarządzania na kierunku Zarządzanie w przedsiębiorstwie wg MBA. Swoją działalność samorządową rozpoczął jako delegat do Komisji Kultury z organizacji studenckiej ESTIEM. Ponadto podczas swojej obecności na Politechnice Warszawskiej był członkiem Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Zarządzania, delegatem do Komisji Zagranicznej SSPW i delegatem do Rady Wydziału. Koordynował i współtworzył wydarzenia na poziomie wydziału, uczelni i międzynarodowym, takie jak WZ-tki, targi mobilności studenckiej czy Tournament In Management and Engineering Skills (TIMES).  Bartek lubi pomagać ludziom, co zawsze sprawia mu wiele przyjemności. Wolny czas lubi spędzać aktywnie ze znajomymi, najchętniej uprawiając sporty ekstremalne.


  Piotr Dobrowolski

Specjalista systemów CAX/PLM, od 5 lat w firmie Bosch zajmuje się utrzymaniem i wsparciem systemów Catia i Smarteam. Absolwent wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Marcin Laudański

Starszy specjalista systemów CAX/PLM, od 7 lat w firmie Bosch zajmuje się utrzymaniem i wsparciem systemów Catia i Smarteam. Absolwent wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej